Довгий розносить передвиборчу гречку стаханівськими темпами

26 Грудня 2011, 19:44

Перед майбутніми виборцями ввіреного йому району Довгий днями презентував свою «соціально спрямовану новорічну акцію».

Акція полягає в роздачі знайомих киянам ще від часів Леоніда Черновецького продуктових пайків.

Однак Довгий стверджує, що його акція принципово нова і не має на меті підкуп виборців.

«Ось це в моєму розумінні – «по-новому». В якому сенсі? Тому що це по-людськи. Тут нема жодного іншого напису, крім «До святкового столу», – продемонстрував Довгий бабусям білу коробку з харчами.

«Крім привітання, всередині ви не побачите жодного прізвища, жодної політичної сили, жодного кандидата», – стверджує він.

При цьому далі Довгий ненав’язливо агітує за себе, обіцяючи допомогти бабусям не лише проднаборами, а «конкретними справами».

«І я, як обіцяв, покажу, що означає працював депутата-мажоритарника. Я вам покажу, що означає десятки чи сотні тисяч відпрацьованих звернень, вирішених питань, заасфальтованих дір… Сила будь-якого політика – не в проднаборі!», – продовжив пафос колишній член команди Черновецького.

На останок Довгий пожалівся на журналістів, від «бруду» яких йому «хочеться плакати», і зізнався, що агітує за себе стаханівськими темпами – особисто обходить за день мінімум 100 квартир.

Як повідомлялось, нещодавно у ЗМІ оприлюднили інформацію, що в Адміністрації президента пройшла закрита нарада штабу Партії регіонів, де було затверджено остаточний список кандидатів від влади на 10 мажоритарних округах столиці.

До тих, кого реально підтримуватиме Банкова, разом з відомими регіоналами потрапили: Алла Шлапак (округ у Печерському районі), Олесь Довгий (Дніпровський район), Віктор Пилипишин (Шевченківський район), Лев Парцхаладзе (Києво-Святошинський район), Валерій Борисов (Деснянський район), Ігор Лисов (Голосіївський район), Максим Луцький (Солом'янський район), Олександр Супруненко (Дарницький район), Олександр Пабат (Києво-Святошинський район), Валерій Миронов (Подільський район).

Нагадаємо, парламентські вибори відбудуться у жовтні 2012 року за змішаною системою без участі блоків. При цьому прохідний бар’єр збільшено з 3% до 5%.

Позначки: