Досудове розслідування у справі Електроважмашу завершили

11 Травня 2020, 12:29

Досудове розслідування у справі щодо завдання держпідприємству «Завод «Електроважмаш» 13,7 млн грн збитків завершене. Про це повідомляється на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook у понеділок, 11 травня.

 

Усім учасникам схеми інкриміновано вчинення злочину ( ч. 2 ст. 364 ККУ).

 

«На сьогодні матеріали справи відкрито всім підозрюваним у справі – двом заступникам директора ДП «Завод «Електроважмаш», начальнику управління «Заводу «Електроважмаш», кінцевому бенефіціару чеської компанії-учасниці схеми, а також директору чеської компанії-учасниці та їх захисникам. Після ознайомлення з матеріалами справи обвинувальний акт буде скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті», – йдеться в повідомленні.

 

Зазначимо: у 2017 році посадовці ДП за посередництва підконтрольної їм компанії, яка зареєстрована у Чеській Республіці (Прага), організували продаж запасних частин компанії реального сектору економіки (Литва). З’ясувалося, що запчастини, які Електроважмаш продав чеській компанії за 600,3 тисяч євро, були реалізовані литовській компанії за майже вдвічі більшою вартістю (1,22 млн євро). Відтак ДП недоотримало 13,7 млн грн, що підтверджено експертизами.