Досудове розслідування щодо затриманих під Щастям ГРУшників завершене – Матіос

26 Серпня 2015, 11:50

Правоохоронні органи України завершили досудове розслідування щодо російських спецназівців ГРУ Александра Александрова та Євґенія Єрофєєва. Про це заявивив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. 

«25 числа, вчора, за участю захисників завершено розслідування щодо цих двох військовослужбовців … Євгєнія Єрофєєва і Алєксандра Алеєксандрова, які … підозрюються у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених п'ятьма статтями КК України», – сказав він.

Зауважимо, напередодні стало відомо, що затриманим поблизу Щастя Єрофєєву та Алєксандрову висунуто нові підозри за низкою статей Кримінального кодексу України. 

Як відомо, військовослужбовці РФ Єрофєєв і Алєксандров були затримані 16 травня в зоні АТО в районі м.Щастя в результаті зіткнення.

Росія назвала Алєксандра Алєксандрова та Євґєнія Єрофєєва "найманцями" та "поліцейськими ЛНР", а згодом офіційно відхрестилася від них.

28 липня російська "Газета.Ru" написала, що нібито відбувся обмін росіян Алєксандрова і Єрофєєва на українських бійців, але в СБУ спростували цю інформацію.

Раніше в СБУ повідомили, що суд над затриманими в Щасті російськими військовими заплановано на вересеньРозглядають варіант обміну затриманих російських військових на полонених українських бійців.