Доставка квітів від UFL: сучасні проблеми та їх миттєве вирішення

31 Січня 2023, 12:29

Свята продовжуються, незважаючи на війну в Україні. Агресор не перестає знищувати міста та українське населення, але люди продовжують жити, розвиватися, вчитися, ходити на роботу та ростити дітей. До цього довелося звикнути, підтримуючи водночас армію України. Найближче свято День закоханих все одно хочеться відсвяткувати, даруючи собі та своїй другій половинці незабутні емоції.

Традиційним подарунком на це свято є квітковий букет. Найзручніше його замовити на сайті UFL, де є велика кількість готових варіантів на вибір. Але також є можливість скористатися послугами флористів та під свої запити підготувати оптимальний букет, ґрунтуючись на особистих уподобаннях, форматі свята та бюджеті на покупку.

Як працює доставка?

Перебої з електрикою у Києві хоч і посилили негативну ситуацію, але все одно компанія продовжує працювати. Імпортні квіти стали дорожчими, зберігати їх складніше, тому мінімізуються обсяги поставок і купується те, що має найбільший попит. З цієї причини асортимент букетів і квітів може бути меншим, ніж раніше.

Співпраця триває у будь-якому випадку. Покупцям рекомендується заздалегідь відвідати сайт UA-Flowers та замовити букет. Завдяки такому підходу буде зрозуміло, скільки квітів та які саме закупити. Флористи постараються реалізувати найсміливіші ідеї та рішення, щоб задовольнити попит кожного покупця.

Доповненням до квітів

Пропонуються не лише квіти та букети, адже красу рослин завжди можна доповнити різними аксесуарами:

• м’які іграшки;
• цукерки;
• вази;
• повітряні кулі;
• кімнатні рослини;
• подарункові кошики та багато іншого.

Все це заздалегідь буде прикрашено та зібрано в одне ціле. Клієнти можуть самостійно забрати композицію та вручити, або замовити доставку від кур’єра і він вже за фактом вручить букет анонімно або від імені замовника. Це актуально для воїнів, які боронять країну, але хочуть передати своїм коханим частинку любові.

Переваги співпраці з UFL

Клієнти можуть розраховувати на доступні ціни навіть за поточних умов. Свіжість квітів гарантується за рахунок мінімального постачання. Автономна робота холодильного обладнання дозволяє гарантувати якість продукції, що продається. Забезпечується швидка доставка точно і вчасно.

Досвідчені флористи готові підготувати будь-який формат букету для клієнтів. Сучасна флористика враховує поточні тренди та особливості. Також букети доповнюються незвичайними подарунками, включаючи пропозиції, як для чоловіків, так і жінок.

Автор:
Тиждень
Позначки: