Дослідження KPMG про транспортні засоби. Майбутнє за електродвигунами, які заряджатимуться від палива

25 Січня 2018, 17:35

Дослідження міжнародної мережі KPMG International  "Global Automotive Executive Survey 2018" показало, що у найближчий час транспортний ринок оновиться електричними засобами, котрі заряджатимуться енергією з палива.

 

Зазначається, що популярність на дані види електричних засобів залежатиме насамперед від характеру використання транспортних засобів, місцевих положень та  преференції клієнтів.

 

За даними дослідження, електрокари, які заряджатимуться через так звані паливні ланки, стануть головним трендом вже до 2025 року. Про це заявили 52 % представників опитаних кадрів.

 

На думку респондентів, найменш істотними трендами є зменшення ємкості і оптимізація двигунів внутрішніх згорянь (35%), а також раціоналізація продукції у Західній (31%) Європі.

 

«Менеджери  сектору не мають сумніву, що електричні приводи є ключовими для майбутньої галузі. Про це свідчить той факт, що 3 з 5 перших позицій займають саме технології, зараховувані до цієї групи», – зауважив директор автомобільних консультантів KPMG у Польщі, Мирослав Міхна.

 

Згідно з результатами опитування, до 2040 року встановиться більш-менш рівний поділ транспортного ринку на чотири категорії: 26% являтимуть собою електричні автомобілі типу BEV(з батареями), 25 % з паливними ланками,  автомобілі внутрішніх згорянь, і 24 % – так звані гібриди.

 

З іншого боку, на думку 43%, половина сьогоднішніх власників автомобілів після 2025 року не хотітиме мати власне авто, адже переважатимуть інші форми користування.

 

Зокрема, понад 80% менеджерів вказало, що використання даних про водія буде підставою майбутньої моделі бізнесової транспортної промисловості.На думку 85% менеджерів і 75% клієнтів, безпека даних буде умовою покупки автомобіля у майбутньому.

 

Крім того, ситуація у Європі складеться не дуже оптимістично. Дослідження показало, що 3 з 4 менеджерів (74 %) вважає, що вироблення автомобілів у Західній Європі перенесеться значною мірою до азіатських країн.

 

KPMG – міжнародна мережа фірм, яка займається аудиторськими послугами, податковим та юридичним консультуванням. Вона включає у себе 189 000 професіоналів у понад 150 країн світу. В Україні KPMG запрацювала у 1992 році.

 

Нагадаємо, у листопаді засновник і глава американської компанії Tesla Ілон Маск представив спортивний електромобіль Tesla Roadster, який здатний розігнатися до 100 кілометрів на годину менше, ніж за 2 секунди. Продажі спорткара стартують з 2020 року.