“Дорожній контроль”: Захарченко пропонує нам дружбу для порятунку іміджу МВС

26 Липня 2013, 11:51

"Ми не проти зустрічі. Проте у нас складається враження, що МВС вирішило виявити увагу лише у світлі останніх подій, таких як штурми райвідділів», – вважає Воробйов, пише «КоммерсантЪ-Украина».

За словами керівника прес-служби ДК, зараз МВС «потрібний будь-який позитивний інформаційний привід, щоб збити хвилю негативу».

«Ми намагаємося співпрацювати з МВС вже п'ять років, передаємо матеріали про корупцію та зловживання повноваженнями, викликаємо на місце пригод, тільки реакції ніколи немає», – пояснив Воробйов.

Як повідомлялось, 25 липня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко доручив підлеглим провести робочу зустріч із представниками організації «Дорожній контроль», під час якої обговорити розробку меморандуму про співпрацю. Крім того, прийнято рішення, що кримінальні провадження за фактами нападів на активістів «Дорожнього контролю» перебуватимуть на контролі керівництва МВС.

Нагадаємо, 21 липня двоє невідомих чоловіків побили активіста «Дорожнього контролю» Олега Богданова біля під’їзду його будинку в Донецьку. У нього зламана верхня щелепа, ніс, а також множинні побої по всьому тілу. У той же день у Маріуполі двоє невідомих побили іншого активіста –  Федір Добрицина.

У міліції запевняють, що об’єктивно розслідують побиття активістів.