“Дорожній контроль” підозрює ДАІшників у підпалі автомобіля їхнього активіста у Донецьку

Акценти
2 Листопада 2012, 07:21

Як повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області, прокуратурою було встановлено, що в ніч на 1 листопада в чергову частину Будьонівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від жителя Донецька Богданова про те, що згорів його автомобіль «DACIA Logan».

За цим фактом органами міліції порушено кримінальну справу за ч.2 ст.194 КК України (навмисний підпал).

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Хід слідства контролюється прокуратурою.

У свою чергу, інтернет-видання «Дорожній контроль» повідомляє, що Богданов вже кілька років бере участь у громадському русі «Дорожній контроль» і систематично займається фіксацією незаконних дій донецьких працівників ДАІ.

«Раніше О.Богданов неодноразово одержував погрози від працівників ДАІ по мобільному телефону. Абсолютно очевидно, що підпал було здійснено або самими працівниками ДАІ, або кимсь на їх замовлення», – заявляє видання.

В «Дорожньому контролі»заявляють, що це вже третій випадокза останній місяць, коли працівники ДАІ псують автомобіліїхніхактивістів.

«Десять днів тому, в Миколаєві ДАІшники кинули кругляк на машину активіста «ДК», а на початку жовтня у Львові ДАІшники облили кислотою автомобіль активіста «ДК»Ярослава Поради за те,що він написав скаргу за фактом фальсифікації адмінсправи по ст.130 КУпАП», – сказано у повідомленні організації.

Нагадаємо,у березні була порушена кримінальна справа за фактом побиття співзасновника інтернет-газети «Дорожній контроль» Ростислава Шапошнікова, якого 24 березня госпіталізували до лікарні після побиття невідомими.

90