“Дорожній контроль”: далекобійники платять по 200 гривень за проїзд посту ДАІ в Одесі

Акценти
27 Листопада 2012, 02:10

Як повідомляє "Дорожній контроль", активісти зафіксували на відео, як співробітники ДАІ отримують гроші від водіїв вантажного автотранспорту за безперешкодний проїзд.

 "Як видно на оперативній зйомці, ДАІшники зупиняють десятки далекобійників, і після отримання грошових коштів, відразу ж відпускають. При цьому, водії самі знають скільки потрібно платити, тому весь процес займає не більше десяти-двадцяти секунд. Машин так багато, що інспектори ДАІ змушені зупиняти відразу по два-три автомобілі",  – повідомили в "Дорожньому контролі".

 Відеозйомка велася з фури активіста який відразу ж зв'язувався по рації з  водіями, яких зупиняли,  і уточнював суму, яку вони заплатили.  "Як видно на другій частині відеозапису, незважаючи на те, що інспектори сиділи на посту, водії-далекобійники самі зупинялися. Коли до них підходив журналіст "Дорожнього контролю", вони "на автоматі" передавали йому документи та 200 гривень … З кожним зупиненим водієм, журналіст проводив профілактичну бесіду про те, що не потрібно давати ДАІшникам гроші", –  повідомили активісти.

 Біляївською міжрайпрокуратурою розпочато  досудове  розслідування за заявою активістів  "Дорожнього контролю".

89