Допит Мельниченка у справі Пукача перенесли через хворобу екс-майора

Акценти
28 Листопада 2012, 12:13

28 листопада до суду надійшла заява від Миколи Мельниченко з довідкою про те, що він захворів і просить перенести його допит. Судове засідання перенесли на 11 ранку  четверга.

Як підкреслила Теличенко, на наступному засіданні буде допитаний другий свідок. "Є ще два свідки, яких суд прийняв рішення допитати, задовольнивши клопотання М.Гонгадзе", – зазначила Теличенко.

Відповідаючи на запитання про те, коли можливо буде продовжений допит екс-майора Держохорони, адвокат припустила, що це може бути на наступному тижні. "Його діагноз не такий важкий, щоб тривалий час перебувати на лікуванні", – додала Теличенко.

Як повідомив адвокат Мельниченка Сергій Неділько "у нього підвищився учора артеріальний тиск через технічні пристрої (так звані "глушилки", що застосовуються під час допитів)".

"Він поїхав до лікарні і там йому поставили діагноз гіпертонічний криз. Зараз він лікується", – повідомив адвокат.

Нагадаємо, 27 листопада Печерський суд переніс допит  Мельниченко через його головний біль.

Миколу Мельниченка викликали на допит як свідка у справі Олексія Пукача 22 листопада. Однак тоді допит Мельниченка в суді було перенесено через відсутність доступу до державної таємниці у його адвоката.

Печерський райсуд Києва в закритому режимі розглядає справу за звинуваченням екс-начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача у вбивстві Георгія Гонгадзе.

 

90