Алла Лазарева власна кореспондентка «Тижня» у Парижі

Доповідачкам ПАРЄ відмовили у побаченні з Луценком та Іващенком в СІЗО

13 Березня 2012, 20:21

«Це вже не має ніяких здорових пояснень. А днем раніше украінський інтернет поширив інформацію від провладних депутатів про те, що «ПАРЄ не визнало наявність в Украіні політв'язнів», що є чистою маячнею, бо це питання ніхто не розглядав», – прокоментувала в своєму блозі на Фейсбуку зступник голови української делегації Ольга Герасим’юк.

13 березня організація Міжнародна Амністія представила моніторинговому комітету ПАРЄ, що засідав у Парижі, доповідь під назвою «Немає свідків злочину. Розплата за поліцейську безкарність в Украіні».

Документ констатує погіршення української ситуації, прогрес безкарності та регрес у боротьбі зі свавіллям правоохоронців.

Як повідомляє кореспондент Тижня, на закритому засіданні також виступили обидві доповідачки від ПАРЄ з загальними враженнями про те, як виконуються рекомендації цієї міжнародної організації.

Нагадаємо, шведська та естонська депутати ПАРЄ мають відвідати Україну 27-30 березня.

9 березня ПАРЄ уповноважила Моніторинговий комітет на «будь-які подальші дії, як того вимагає ситуація», в тому числі, «пропонувати запровадження санкцій, якщо вимоги Асамблеї не будуть виконані».

Читайте також: Українська влада виконує рекомендації ПАРЄ "з точністю до навпаки"