Донька Нємцова подала апеляцію на вирок у справі про вбивство батька

21 Липня 2017, 22:52

Адвокати дочки Боріса Нємцова, Жанни, подали прохання до суду про скасування вироку щодо вбивць її батька, вимагаючи перекваліфікувати справу на статтю про зазіхання на життя громадського діяча. Про це повідомила адвокат Нємцової Ольга Михайлова.

"Нами, як представниками Жанни Нємцової, подана апеляційна скарга на вирок Московського окружного військового суду, в якій ми просимо скасувати вирок і повернути справу в прокуратуру", – повідомила адвокат Ольга Михайлова.

За словами адвокатів, вони категорично не згодні з кваліфікацією дій підсудних за статтею 105 КК РФ (вбивство) і вважають, що дії повинні бути кваліфіковані за статтею 277 КК РФ (посягання на життя державного чи громадського діяча), враховуючи той факт, що Нємцов був депутатом Ярославської обласної думи.

Нагадаємо, у справі про вбивство Боріса Нємцова засудили п'ятьох осіб. 13 липня Московський окружний військовий суд засудив Заура Дадаєва, визнаного виконавцем вбивства Нємцова, до 20 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Співучасники Дадаєва отримали від 11 до 19 років колонії.