Доній вважає, що олігархи можуть підтримати опозицію

Акценти
15 Листопада 2012, 08:07

Він нагадав, що подібний приклад вже в історії був у 2004 році. Тоді за рахунок різних прошарків населення перемогу таки здобув Віктор Ющенко.

"Нагадаю, коли була Помаранчева революція, які групи населення голосували за Ющенка – націоналісти, націонал-демократи, ліберали, частина корумпованих регіональних еліт, частина олігархів, частина еліт київських – всі разом третьому турі досягнули заледве 51%. Якщо викидається хоч один сегмент, то не факт, що 50% буде", – пояснив Доній.

За його словами, зараз зрозуміло, що окрім опозиційних груп для перемоги над режимом, що є звісно, благом для країни, очевидно що потрібно знаходити слабкі ланки в існуючій системі.

"Тому зараз не лише опозиція, а й суспільство має впливати на ці групи, щоби вони все таки ставали на бік добра, а не зла", – зауважив Доній.

Крім того, за словами нардепа, тоді у 2004 році чинився сильний тиск на бізнес, але із сьогоднішнішня ситуація ще гірша.

"Відбувався фіскальний силовий тиск на бізнес. Спочатку на бізнес, умовно кажучи, "помаранчевих", потім на нейтральних, а зараз нищиться бізнес, який вже належить низці "регіоналів". Економіка зараз в такому падінні, що бізнесмени, а "Регіонали" – це партія крупного бізнесу, – вже частина їхнього бізнесу валиться через неекономічну політику. Тому вони будуть думати і рятувати свій бізнес", – пояснив Доній.

Як повідомлялось,  експерти вважають, що конкуренція елітних груп у Партії регіонів може призвести до її краху.

На їхню думку, саме через внутрішню конкуренцію на нинішніх виборах у владі виграли усі, крім Віктора Януковича, оскільки через порушення під час підрахунку голосів зіпсували його імідж.

А радикальна антиукраїнська політика Партії регіонів останніх двох років підштовхнула українців голосувати за «Свободу».

90