Доній: влада ненавидить українську культуру, демократію, європейський вибір і ринкову економіку

Акценти
25 Листопада 2012, 13:35

Доній вважає, що змінити владу має опозиція.

«Але чого їй не вистачає насамперед? Єднання й очищення. Ця влада – хамська й бандитська. Кілька конкуруючих між собою політичних сил перемогти її не зможуть. У цій Верховній Раді мали б уже зібратися всі депутати від опозиції — у надфракційну структуру. Але замало об'єднати лише три парламентські сили. Потрібно залучати громадські рухи, інтелектуалів. Об'єднуватися треба навколо базових цінностей — української культури, демократії, європейського вибору, ринкової економіки. Це чотири речі, які ненавидить чинна влада. Для того, щоб реалізувати їх, треба скинути Януковича", – пояснив Доній.

На його думку, якщо єднання опозиційних сил не відбудеться, то це означатиме, що деякі з них підіграють Партії регіонів, яка планує бути при владі вічно.

«Спочатку два терміни Януковича, потім стільки ж – його старшого сина Олександра. І не по п'ять років, а по сім. Таким чином 28 років може панувати клан Януковича», – вважає народний депутат.

Як повідомлялось, раніше Доній не виключав, що представники олігархічних кланів можуть підтримати опозицію.

«Тому зараз не лише опозиція, а й суспільство має впливати на ці групи, щоби вони все таки ставали на бік добра, а не зла», – зауважив Доній.

Крім того, за словами нардепа, тоді у 2004 році чинився сильний тиск на бізнес, але із сьогоднішнішня ситуація ще гірша.

Нагадаємо, експерти вважають, що конкуренція елітних груп у Партії регіонів може призвести до її краху.

На їхню думку, саме через внутрішню конкуренцію на нинішніх виборах у владі виграли усі, крім Віктора Януковича, оскільки через порушення під час підрахунку голосів зіпсували його імідж.

А радикальна антиукраїнська політика Партії регіонів останніх двох років підштовхнула українців голосувати за «Свободу».

90