Донецький губернатор пропонує жителям області скинутися на ремонт доріг

16 Травня 2011, 15:42

За його словами, згідно із законом, держава не може сьогодні виділяти кошти на ремонт доріг місцевого значення.

«Для того щоб мати дороги рівня нинішнього Донецька, нам необхідно як мінімум у три-п`ять разів підвищити збори або ціну палива від «пістолета». Нам потрібні джерела, а джерела – це наші з вами податки, що нами сплачені. У Вуглегорську соромно і осоружно їздити, але це дорога місцевого значення. Звідки там джерела, щоб утримувати цю дорогу? А державні джерела не можна туди брати», – сказав губернатор.

Тому Близнюк запропонував місцевим владам попросити фінансову допомогу у жителів області на ремонт доріг. «Місцева громада будь-якого міста і району, депутати, ініціативна група звертаються до людей і кажуть: люди добрі, закон нам дозволяє об`єднати зусилля, хто скільки може, зібрати гроші для того, щоб цю дорогу привести в такий-то стан», – сказав він.  

Нагадаємо, раніше голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив , що середня заробітна плата по Донецькій області, яка складає 2500 гривень, забезпечує нормальне життя жителям регіону, незважаючи на зростаючі ціни на продукти і тарифи на послуги ЖКГ. «2, 5 тисяч забезпечують на сьогодні нормальний споживчий кошик, який передбачений біологічною нормою на всі сто процентів», – відмітив губернатор.