Донецька прокуратура перевіряє інцидент з журналістом, що знімав автомобіль губернатора

21 Червня 2012, 13:48

«Встановлено, що близько 14.00 біля торгового центру стався конфлікт громадянина М. Касьянова з працівниками обласної податкової міліції, в ході якого у нього було вилучено викрутку. Після інциденту М. Касьянов звернувся із заявою у районне відділення міліції», – йдеться в повідомленні.

За цим фактом прокуратура Ворошиловського району проводить перевірку в порядку ст. 97 КПК України, встановлюються очевидці події.

«Щодо повідомлень ЗМІ про примусові дії з боку працівників прокуратури стосовно М. Касьянова, зазначимо, що наразі з’ясовується чи мали місце такі факти. За результатами перевірки буде надано правову оцінку події та прийнято рішення про порушення або відмову у порушенні кримінальної справи», – додає прес-служба.

Нагадаємо, 20 червня невідомі затримали Максима Касьянова біля супермаркету БУМ при спробі знімати на мобільний телефон в'їзд кортежу губернатора.

Пізніше прес-секретар облпрокуратури Яна Соболевська повідомила, що Касьянов після перебування у Ворошиловському РВВС Донецька письмово відмовився від послуг адвоката і зізнався в спробі замаху на губернатора Донецької області Андрія Шишацького.

Екс-адвокат Касьянова Тетяна Іванова припускає, що журналіст написав заяву під тиском. "В заяві видно, що вона було написана тремтячою рукою, оскільки попередня заява написану ним у райвідділі чітким, нормальним, розбірливим почерком …", – сказала Іванова.

Після цього, за словами адвоката, Касьянов відмовився від її захисту без пояснення причин.