Донецька облрада знайшла замовлення на будівництво. Для фірми сина Януковича

23 Грудня 2010, 13:37
22 грудня Федорук відвідав оздоровчий комплекс «Смарагдове місто» в Святогорську, де протягом року оздоровлюється понад 5 тисяч дітей-сиріт та дітей-інвалідів.
Прес-служба облради відзначає, що протягом кожної зміни оздоровлюється понад 400 дітей. «Навчально-виховний процес в жодному разі не повинен перериватися в цей час. Зараз ситуація з цим питанням в санаторії проблематична. Діти навчаються у дві зміни у пристосованих під класи приміщеннях, у навчальних кабінетах спальних корпусів, крім того, відсутня спортивний зал», – сказано в повідомленні.
«Тому для створення належних умов для навчання і виховання дітей ми хочемо побудувати тут школу», – заявив Федорук.
За його словами, Донецька обласна рада ще у 2002 році зробила спробу побудувати в «Смарагдовому місті» школу на 440 місць, був побудований нульовий цикл.
«Але будівництво не було завершено. Зараз ми поставили перед собою завдання розібратися в цьому питанні», – заявив Федорук.
Раніше Федорук працював генеральним директором приватного акціонерного товариства «Менеджмент Асетс Корпорейшн», засновником якого значиться старший син Президента України Віктора Януковича Олександр. Компанія спеціалізується на будівництві.
Крім того, за даними на 2005 рік Андрій Федорук був засновником різних рівнів у компанії «Веспром», на телеканалі НТН і в «УкрБізнесБанку».