Донецька міськрада не дозволила чорнобильцям розпочати нову акцію протесту

9 Грудня 2011, 18:59

Про це йдеться в листі виконкому Донецької міськради, направленому сьогодні на ім’я відповідальних за проведення акції протесту Володимиру Деркачу, Олександру Пучкову і Олександру Печникову.

Згідно з повідомленням, свій лист виконком міськради направив у відповідь на телеграму чорнобильців, в якій протестувальники сповістили про початок їхньої нової акції 9 грудня.

У листі виконкому міськради на адресу протестувальників нагадується, що Донецький окружний адміністративний суд 23 листопада заборонив «проведення акцій протестів, пікетування, інших масових заходів і установлення наметів» у Донецьку біля будівлі Пенсійного фонду.

«Постанова Донецького окружного адміністративного суду 23 листопада не скасована, звернена до примусового виконання і має бути виконана невідкладно», – наголошується в листі виконкому.

На сам кінець в листі наголошується, що продовження акції протесту чорнобильців «не повною мірою відповідає правовим основам її проведення».

Нагадаємо, сьогодні державні виконавці повідомили донецьким чорнобильцям, що їм подовжили термін, протягом якого вони мають демонтувати намети і припинити акцію протесту, на три дні – 10 години 13 грудня.