Донеччани просять Януковича «приструнити свого нащадка»

17 Червня 2011, 11:59

На площі перед мерією зібралося близько 30 мешканців будинку, розташованого в безпосередній близькості від новобудови.

Мешканці зібрали гроші та іграшки для Олександра Януковича.

«Потрібно, щоб пан президент приструнив свого нащадка, він теж громадянин України і теж повинен дотримуватися закону. На жаль, ми живемо в такій країні, де необхідні такі акції для того, щоб діти мали де гратися… Ми живемо в той час, коли люди зубожіють, але як гриби виростають мільйонери або мільярдери, і це все на горі людському. Пане президенте, ви нам не обіцяли такого… Почуйте тих людей, які прийшли сьогодні. Це ваші виборці, всі ті, які голосували за вас і сподівалися, що ви, як гарант, будете захисником, а все виявилося навпаки», – заявив один з учасників пікету.

Він додав, що вседозволеність, якою користується Янукович, «тому що його тато президент» – «це ганьба для демократичної держави».

Донеччани просять мера «заборонити будівельні роботи до остаточної розробки та узгодження проекту з усіма спеціалізованими службами…, обмежити висоту будівлі висотою в 7-9 поверхів…, відсунути контур котловану під паркінг на безпечну відстань від довколишніх будинків – не ближче 35 метрів…, скасувати рішення Донецької міської ради № 5 / 70 від 15.04.2011 і повернути прибудинкову територію мешканцям будинку 48-а і провести громадські слухання з питання забудови кварталу 21004 ».

«У разі якщо наші вимоги не будуть почуті, ми будемо змушені підняти питання про недовіру міському голові Донецька внаслідок ігнорування владою інтересів територіальної громади», – заявляють члени територіальної громади.

Нагадаємо, 24-поверховий будинок на місці вже знесеного готелю «Дружба» у центрі Донецька має намір побудувати корпорація «Менеджмент ассетс компані» (МАКО), президентом якої є Олександр Янукович. Мешканці сусідніх будинків вважають будівництво незаконним, що позбавляє їх прибудинкової території.

Донецький міський голова Олександр Лук’янченко вважає, що будівельна корпорація «МАКО» випередила події і всупереч опору мешканців довколишніх будинків відгородила територію разом з дитячим майданчиком навколо колишнього готелю «Дружба», незважаючи на те, що затвердженого проекту будівництва ще немає.