Донбас покинуло 27 тисяч переселенців

2 Липня 2014, 13:19

Станом на ранок 2 липня до інших регіонів України переміщено та розселено понад 27,013 тис. громадян України.

Серед відселених: дітей – 10 тисяч, інвалідів та осіб похилого віку – понад 3 тисячі. Найбільше громадян на даний момент розмістилося у Києві, Київській, Запорізькій, Харківській, Одеській та Дніпропетровській областях.

Водночас чимало громадян самостійно залишили постійне місце проживання і тимчасово переїхали до своїх родичів чи знайомих в інших областях.

Для отримання інформації з питань соціального забезпечення вони можуть звернутися до соціальних служб чи місцевих органів влади за місцем тимчасового проживання.

Нагадаємо, Урядом створено Міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову "гарячу лінію" за телефоном 0 800 507 309.

Крім того, для координації роботи волонтерські та громадські організації можуть телефонувати в оперативну групу Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України за номером +38(044) 247-30-02.

Як повідомлялось, за даними ООН, 54 400 осіб з України були змушені залишити свої домівки, з них 12 тисяч виїхали з Криму, решту переселенців становлять жителі східних регіонів.