Донбас як він є. Репортаж із Покровського, де ЗСУ не дають ворогу перерізати трасу Бахмут-Лисичанськ

4 Червня 2022, 20:41

Ситуація на Бахмутському напрямку стабільно напружена: підрозділи ЗСУ утримують цю ділянку, аби не дати росіянам перерізати трасу на Лисичанськ і так оточити українські війська. Спроби росіян вибити ЗСУ звідси тривають цілодобово. Вони застосовують ствольну, реактивну артилерію і авіацію. З цієї точки фронту – нове відео проєкту «Український свідок».

Тільки під час цієї зйомки по Покровському сталося декілька прильотів крупнокаліберної зброї. Гуркіт від обстрілів під час відео не вщухає.

«Київська, Чернігівська, Сумьска області і шматок Донбасу – там сили росіян було розпорошено», – каже військовий із позивним Байда. «А тут дуже велика концентрація як військ, так і засобів вогневого впливу. Там давали укриватись, тут просто розбирають», – розповідає чоловік.

Як пояснив журналістам Байда, тактика росіян полягає у тотальному знищенні інфраструктури. Донбас не є виключенням: село Покровське вони зруйнували майже повністю.

 

Якщо ви стали Українським Свідком і маєте відеоматеріали з місця подій: зруйновану інфраструктуру, результати обстрілів, підбиту ворожа техніка, проукраїнські мітинги – надсилайте, будь ласка, на пошту materials.uw@gmail.com

99