Додон заявив, що санкції РФ проти України вдарили по Молдові

10 Січня 2019, 13:31

Президент Молдови Ігор Додон надіслав листа прем'єр-міністру Росії Дмітрію Мєдведєву зі скаргою на труднощі, спричинені введенням Москвою заборони на імпорт товарів з України. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

Зокрема, він відзначив, що постанова, підписана Медведєвим наприкінці грудня, "створює бар'єри і для експорту молдовської продукції на російський ринок в силу подовження маршруту доставки вантажів і збільшення транспортних потоків".

 

 

 

 

"Прошу вас за можливості найближчим часом розглянути питання про вихід зі сформованої ситуації, що стосується транспортування молдовської продукції в Російську Федерацію через територію України", – зауважив Додон.

 

Як повідомлялося, 25 грудня Росія розширила перелік фізичних і юридичних осіб України, на яких будуть накладені санкції. 

 

Нагадаємо, 1 листопада Росія запровадила санкції проти України, а саме – щодо 322 фізичних та 68 юридичних осіб. Так, економічні обмеження проти України передбачають: блокування (замороження) безготівкових коштів, замороження електронних цінних паперів та власності на території Росії; заборону на переведення коштів за межі Росії.