Додон вирішив покарати військових, які поїхали на навчання в Україну

7 Вересня 2017, 14:16

Президент Молдови Ігор Додон обіцяє покарати військових, які всупереч його забороні поїхали в Україну для участі у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017. Про це повідомив прес-секретар молдовського президента Іон Чебан, інформує NewsMaker.

За його словами, Додон розпорядився провести перевірки у військових частинах. "Щоб вивчити ситуацію, з'ясувати, хто з військових присутній, а хто відсутній, і ухвалити рішення відповідно до законодавства, аж до зниження відповідальних осіб у званнях", – пояснив він.

Нагадаємо, у середу, 6 вересня, 57 військовослужбовців Національної армії Молдови вирушили на військові навчання НАТО Rapid Trident 2017 в Україну, незважаючи на подвійну заборону з боку президента і головнокомандувача Ігоря Додона. 

Як повідомлялось раніше, 5 вересня президент Молдови Ігор Додон заборонив військовослужбовцям країни брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017, які на початку вересня стартують на Львівщині.

Уряд Республіки Молдова вирішив наполягати на тому, щоб молдавські військові взяли участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Також було прийнято постанову про участь молдавських військовослужбовців у міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Згодом президент Республіки Молдова Ігор Додон призупинив дію постанови уряду.