Додон відмовився затвердити закон про заборону російських каналів

20 Грудня 2017, 12:13

Глава Молдови Ігор Додон відмовився затвердити законопроект щодо обмеження трансляції та ретрансляції російських телеканалів та повернув його до парламенту. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, у середу, 20 грудня, повідомляє молдовське видання Deschide.

"Повторно вказую на антидемократичний характер цього закону, спрямованого на обмеження свободи слова і плюралізму думок. Цим законом відбувається грубе порушення конституційних прав більшості населення Республіки Молдова, громадян цієї країни. Близько 70% молдовських громадян вважають Російську Федерацію дружньою державою", – написав він.

Нагадаємо, 7 грудня в Молдові парламент прийняв законопроект щодо обмеження трансляції та ретрансляції російських телеканалів. Відповідну ініціативу підтримав 61 депутат. Законопроект спрямований на обмеження трансляції і ретрансляції на території Молдавії інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.