Дочка заступника Табачника перемогла у кількох олімпіадах одразу

1 Червня 2011, 16:22

Крім цього, вона перемогла ще у всеукраїнській олімпіаді з правознавства, виграла міську олімпіаду з англійської мови, взяла друге місце на міській олімпіаді з української мови і літератури і перемогла у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації "Історія України і державотворення".

Такими здобутками не може похихуватися жоден інший школяр України – прізвища серед переможців олімпіад не повторюються. Зазвичай більше однієї Всеукраїнської олімпіади не виграє ніхто.

“Тепер дівчина отримає гарантовано додаткових 50 балів при вступі до вищого навчального закладу, що є значною "форою" перед рештою вступників. Щоправда невідомо, чи вступатиме учениця 191-ї київської гімназії в український виш – переможцям олімпіади з російської мови були дані гранти на навчання в Росії”,- пише видання.

Як повідомлялось, заступник міністра освіти Євген Суліма у своєму підручнику для вишів «Глобалістика» цитує терориста номер один Осаму Бен Ладена і лівійського диктатора Муамара Каддафі.