Добкін оскаржує в суді відмову в реєстрації на місцевих виборах

19 Жовтня 2015, 23:53

Народний депутат України, голова харківської регіональної організації партії «Опозиційний блок» Михайло Добкін оскаржує рішення Центральної виборчої комісії, яка напередодні відмовила йому у включенні до списку кандидатів в депутати від «Опозиційного блоку» до обласної ради. Про це повідомив юрист обласного осередку «Опозиційного блоку» Артур Мартін.

«Ми оскаржили постанову ЦВК про реєстрацію Михайла Добкіна в Київському апеляційному адміністративному суді. Просимо суд, аби він зобов’язав ЦВК зареєструвати Добкіна і після цього вирішити питання з бюлетенями. Ми вважаємо незаконним друк бюлетенів за рішенням обласної ТВК», – сказав Мартін.

Тим часом, Добкін розповів, що судовим процесом не намагається зірвати вибори до обласної ради депутатів.

«Я не збираюся зривати вибори депутатів до облради. Розумію, якщо зірвати, то можуть початися некрасиві справи», –зазначив він.

Добкін впевнений, що його прізвище зі списку «Опозиційного блоку» до облради було викреслене виключно з політичних мотивів.

Читайте також: У ЦВК пояснили, чому відмовили Добкіну в реєстрації на місцевих виборах

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кандидату у депутати Харківської облради Михайлу Добкіну відмовили у реєстрації за підсумками засідання Центральної виборчої комісії 18 жовтня.

Раніше Харківський облвиборчком відмовив обласній організації партії «Опозиційний блок» в реєстрації списку кандидатів на вибори в Харківську облраду. Згодом ЦВК розпустила Харківський облвиборчком. Проте новий склад Харківської обласної виборчої комісії не зареєстрував список "Опозиційного блоку".