До вбивства людини під час захоплення фірми під Києвом призвела бездіяльність поліції – прокуратура

8 Вересня 2016, 20:33

Прокуратура Київської області заявила, що загибель людини під час спроби захоплення підприємства в селі Крюківщина сталася через бездіяльність поліції. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Як зазначається, прокуратура встановила, що працівникам Києво-Святошинського відділу ГУНП в Київській області стало відомо про можливі протистояння та сутички за участі сотні озброєних людей на території товариства майже за добу до початку подій.

«Проте, працівники поліції не відреагували належним чином на неодноразові повідомлення про зухвале захоплення підприємства – вони не протистояли та не втручались  у незаконні дії озброєних молодиків», – повідомили в прокуратурі.

 Як наслідок, ідеться в повідомленні, бездіяльність правоохоронців призвела до вбивства людини.

Також прокуратура звинуватила поліцейських у тому, що вони своєчасно не затримали людину, яка здійснила смертельні постріли.

У результаті прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

У поліції наразі не прокоментували заяву прокуратури.

Нагадаємо, 4 вересня у с.Крюківщина Києво-Святошинського району невідомі особи напали на підприємство з метою його захоплення, загинув охоронець, ще один отримав поранення. Згодом у поліції повідомили, що захоплення підприємства відбувалося за участю понад 200 осіб, чотирьох нападників правоохоронцям вдалося затримати. Також поліцейські заявили, що загиблий був з числа нападників.