До ЦВК Росії надійшло 460 скарг на порушення під час виборчої кампанії

4 Березня 2012, 16:06

«Вуличні настрої, як не дивно, не вплинули на формальний юридичний хід подій у вигляді кількості та характеру поданих скарг під час підготовки виборів президента», – сказав Вавілов в інформаційному центрі ЦВК.

За йогословами, з 26 листопада (з моменту призначення дати виборів президента) минулого року і до 3 березня поточного в ЦВК надійшло 460 звернень, які містять інформацію про порушення.

4 березня в комісію направлено 86 таких скарг.

«Більшість з них пов'язана з порядком видачі відкріпних посвідчень, відсутністю в списках виборців тощо», – зазначив Вавілов.

За його словами, велика кількість звернень стосується скарг на порушення правил агітації, а також дій або бездіяльності посадових осіб.

Тим часом, за останньою інформацією, на виборах в Росії проголосувало майже 48% виборців.

Нагадаємо, опозиція після грудневих виборів до Держдуми вийшла на вулиці зі звинуваченнями у фальсифікаціях підсумків голосування і вимогою перевиборів.

Російський прем'єр-міністр і кандидат в президенти Владімір Путін за кілька днів до голосування звинуватив опозицію в підготовці вкидань, провокацій і навіть вбивств під час виборів. Опозиція відкидає звинувачення російського прем'єра.