До суду направили обвинувальний акт щодо рейдерів, які заволоділи майном на майже 1 млрд гривень

17 Жовтня 2016, 22:44

Співробітники Генеральної прокуратури України завершили досудове розслідування і направили до суду обвинувальний акт щодо осіб, які протягом 2010-2012рр в співучасті з іншими невстановленими особами вчинили ряд рейдерських захоплень підприємств і зробили інші тяжкі злочини на території Дніпропетровської області та заволоділи чужим майном на суму майже 1 млрд грн. Про це повідомляє Управління у зв'язках з громадськістю і засобами масової інформації Генпрокуратури.

Зазначається, що дії підозрюваних кваліфіковані за ознаками кримінальних злочинів передбачених ч.2 ст.189 (вимагання), ч.3 ст.206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) КК України.

У відомстві зазначили, що за вчинення тяжких злочинів, які фігурують в кримінальному провадженні, передбачена кримінальна відповідальність у вигляді довічного ув'язнення та позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

При цьому в Генпрокуратурі України не повідомили імен зазначених осіб.

Раніше повідомлялось, що Генпрокуратура повідомила про підозру Олександру Януковичу у причетності до заволодіння резиденцією «Межигір’я».

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича з України 22 лютого його резиденцію відкрили для відвідувачів. Тим часом, сам Янукович заявив, що в Межигір'ї йому належить тільки будинок.

Водночас, у Межигір'ї представники самооборони та журналісти знайшли документи, які свідчать про порушення законодавства, підкуп суддів, ухиляння від сплати податків тощо.