До суду направили 8 справ проти київських чиновників

9 Липня 2011, 17:09

"30 січня минулого року до Печерського суду було направлено кримінальну справу проти начальника Головного управління з фізичної культури і спорту КМДА", – заявив Мельник. За даними видання, це Петро Буркацький.

"У березні 2010 року суд засудив його до чотирьох років в'язниці умовно. Зараз Апеляційний суд направив справу на новий розгляд", – додав прокурор.

За його словами, 6 січня цього року до Святошинського суду направлено справу проти начальника Головного управління транспорту КМДА Олексія Бархатова.

"Заарештовано майно підсудного на суму 70 тисяч гривень. Справа досі розглядається в суді, підсудний – під підпискою", – сказав прокурор.

Також, за його словами, набув чинності вирок, винесений головному спеціалісту відділу земельних ресурсів столичної мерії на прізвище Леонов. "Він засуджений на 5 років умовно", – зазначив Мельник.

Він розповів, що зараз слідчі прокуратури займаються декількома справами проти чиновників КМДА та Київради.

Мельник також повідомив, що найбільший хабар, задокументований у Київській міськадміністрації за останні кілька місяців, склав 1 тисячу доларів.

Ці гроші заступник начальника юридичного управління апарату КМДА (за інформацією видання, його прізвище – Фрідман) отримав від заступника директора комунального підприємства. "25 червня цю справу направлено до суду", – сказав Мельник.

За словами Мельника, останнім часом стало набагато менше фактів затримань на хабарах чиновників мерії. "Можливо, є страх постійних перевірок. Зараз у провадженні прокуратури більшість справ пов'язані із земельними махінаціями», – додав прокурор.

Нагадаємо, 31 березня під час звіту у Київраді голова КМДА Олександр Попов заявив, що в Києві чиновники незаконно роздали 750 гектарів землі.