До СБУ передали справи щодо усіх трьох нападів на Стерненка

9 Листопада 2018, 14:55

Одеський активіст, керівник громадської організації «Небайдужі»  Сергій Стерненко заявляє, що до центрального органу апарату Служби безпеки України передали всі три провадження щодо нападу на нього. Про це у п'ятницю, 9 листопада, повідомляє Громадського радіо.

 

Зазначається, що відповідну інформацію підтвердив також слідчий Нацполіції, який раніше вів провадження.

 

«Я гадаю, що всі три напади були організовані та замовлені однією і тією ж людиною або групою осіб», — каже він.

 

Стерненко також заявив, що має інформацію про причетність одеських правоохоронців до замахів на нього.

 

«Зокрема, цю тезу підтверджують і виявлені на дні мого автомобіля в липні місяці два GPS-трекери, котрі найімовірніше належать саме Національній поліції. Ці трекери могли бути використані для відстеження і координації нападів на мене», — каже Стерненко.

 

Нагадаємо, 9 листопада Кримінальну справу щодо нападу на одеського активіста, керівника громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка передали з Одеси до Києва через підозру про змову між нападниками та працівниками поліції. 

 

8 червня колишній очільник одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко, на якого скоїли іще один напад розповів, що правоохоронні органи вже вчетверте відмовились надати йому охорону.

 

24 травня невідомі скоїли напад на одеського активіста, керівника громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка, один із нападників загинув. Медики доставили активіста до операційної. За його словами, нападників було двоє. Один втік, інший – отримав від Стерненка смертельний удар ножем.

 

Крім того, 14 серпня стало відомо, що поліція позбавила державної охорони активіст Автомайдану Віталій Устименко, на якого 5 червня в Одесі напали з ножем.