До Ради внесли дві постанови про повторне голосування за відставку уряду

18 Лютого 2016, 08:40

У Верховній Раді України зареєстрували два проекти постанови про повторне голосування за відставку Кабінету міністрів. Відповідна інформація розміщена на сайті парламенту.

Один із проектів (про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за проект Постанови «Про відповідальність Кабінету міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету міністрів України) та проведення повторного голосування) зареєстрували депутати від фракції «Самопоміч» Олена Сотник і депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко.

Інший проект постанови про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за основу та в цілому проекту Постанови про відповідальність Кабінету міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету міністрів України) і новий розгляд проекту згідно із процедурою, передбаченою Законом України «Про Регламент Верховної Ради України» внесли Олег Мусій, Дмитро Добродомов, Богдан Матківський та Андрій Антонищак.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.