До парламенту пройшли 10 депутатів Київради

Акценти
2 Листопада 2012, 08:03

11 депутатів Київради йшли за списками політичних партій, 19 – по одномандатних округах, пише "Коммерсант-Украина".

Зокрема, народними депутатами стануть шість представників УДАРу, що зайняли місця в прохідній частині списку партії, Лариса Мельничук (65-е місце в списку Партії регіонів), Дмитро Андрієвський та Олександр Бригинець, які балотувалися від партії "Батьківщина" по київських одномандатних округах N222 і N217, а також самовисуванець Валерій Мошенський, який отримав перемогу в 108-му окрузі в Луганській області.

З числа відомих депутатів Київради не потрапили в Раду голова Партії зелених України Денис Москаль, основний власник мережі супермаркетів "Фуршет" Ігор Баленко, екс-секретар Київради Олесь Довгий, голова ради директорів Конфедерації будівельників Лев Парцхаладзе.

Секретар Київради Галина Герега, яка зазнала поразки в окрузі N215 у боротьбі з представником ВО "Свобода" Андрієм Іллєнком.

Не пощастило в окрузі N221 і колишньому співголові фракції Блоку Леоніда Черновецького Аллі Шлапак. "У нас закон не працює і не захищає чесних і порядних кандидатів від таких технологій, як купівля голосів. Думаю, що я не одна в Україні стала заручником цієї несправедливості", – заявила Шлапак.

У Києві триває підрахунок голосів ще на двох дільницях: №211, де змагаються Сергій Терьохін ("Батьківщина") і регіонал Ігор Лисов, а таокж №223, де борються свободівець Юрій Левченко та самовисуванець Віктор Пилипишин.

Читайте також: У Києві на виборах гречка не спрацювала, а на Сході та Півдні принесла «урожай»

90