До окружкому у Первомайську стягується міліція

Акценти
2 Листопада 2012, 10:58

«Міліція підтягує нові сили до окружної комісії. Причому це не «Беркут», а співробітники ППС і Державної служби охорони. Вони з кийками, деякі в шоломах», – повідомив кореспондент видання.

Журналіст зазначає, що серед них є навіть міліціонери зі званням – підполковники стоять в шерензі.

Крім цього, як повідомляють джерела видання в МВС, до окружкому готують до прибуття ще загін підрозділи ОМОН в складі 50 осіб.

Сама комісія закрита, всередину нікого не пускають. У холі біля кабінету зібралося близько 100 людей. Між ними і силовиками час від часу виникають сутички, від яких вже постраждали дві літні жінки.

Нагадаємо, вже після підрахунку 100% голосів в окрузі №132 змінився пеерможець виборів. Так, за першими даними виграв кандидат від «Батьківщини»АркадійКорнацький. А після зміни – регіонал ВіталійТравянко.

Опозиція подала в ЦВК скаргу з вимогою провести повний перерахунок голосів відповідно до протоколів з мокрими печатками в цьому окрузі.

Як повідомили опозиціонери, сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

У МВС переконують, що «Беркут» у Первомайську лише охороняє вивезення бюлетенів до суду.

92