До мітингуючих під ЦВК приїхали лідери опозиції з чаєм

6 Листопада 2012, 12:41

Наразі вони виступають один за одним. Арсеній Яценюк зі сцени попросив керівника "Беркуту" пропустити автомобіль, який привіз гарячий чай для демонстрантів.

"Пропустіть машину, бо в мене є водійські права, зараз я сяду за кермо", – пригрозив він.

Крім того, Кличко під час свого виступу запросив усіх прийти на цю площу знову о шостій годині вечора і пообіцяв, що лідери опозиції знов прийдуть сюди і покажуть щось цікаве.

"До 12 числа ми будемо морально давити на тих, хто сидить у ЦВК, на тих, хто сидить на Банковій. Ми покажемо їм, що неможливо просто так вкрасти. Вони будуть відповідати по закону. Ми зробимо все, щоб закон працював не залежно від положення, не залежно від посади, соціального статусу, щоб кожний був рівний перед законом. Вони бояться цього", – наголосив Кличко.

Також він попросив людей поговорити зі своїми родичами, щоб вони теж сюди приходили.

З приїздом опозиції до ЦВК, людей на площі трохи побільшало.

Як повідомлялось, раніше під ЦВК протестувало близько 200 людей з прапорами України та партій «Всеукраїнське об'єднання« Батьківщина», «Всеукраїнське об'єднання «Свобода», «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка».

Нагадаємо, акція протесту опозиції розпочалася 5 листопада о 10:00. Опозиціонери простояли біля будівлі ЦВК цілу ніч.

Щодо організаторів мітингу біля ЦВК склали адмінпротоколи через порушення заборони Окружного адмінсуду на проведення акцій в столиці до 12 листопада.

читати ще

показати ще
98