До Макіївки прибув підрозділ російських військовослужбовців – розвідка Міноборони

15 Березня 2016, 12:35

Розвідка повідомляє, що до Макіївки прибув підрозділ (близько 100 військовослужбовців) зі складу окремого спеціалізованого моторизованого батальйону (м.Орел, Росія) Центрального регіонального командування внутрішніх військ міністерства внутрішніх справ РФ. Про це інформує прес-центр Головного управління розвідки Міноборони.

«Відповідно до законодавства Російської Федерації, президент Росії має виключне право приймати рішення щодо залучення ВВ МВС РФ до виконання завдань не за їх призначенням, у т.ч. за межами країни. В оперативних планах російського командування передбачено, що на тимчасово окупованих територіях Сходу України на підрозділи ВВ МВС РФ покладаються у т.ч. завдання з недопущення фактів самовільного залишення бойових позицій власними військами та їх неорганізованого повернення до Росії із зброєю та бойовою технікою», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, на Донеччині в районі тимчасово окупованого міста Докучаєвськ з'явилася група військовослужбовців підрозділу спеціального призначення збройних сил Російської Федерації, кількістю близько 100 осіб.