До Ясинуватої перекинули 600 російських найманців

27 Листопада 2014, 08:42

Поблизу Ясинуватої зафіксували поповнення російсько-терористичних груп, які ведуть бої в районі Авдіївки та в Донецькому аеропорту. Про це 27 листопада повідомив лідер групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«У районі н.п.Ясіноватая зафіксували прибуття поповнення для формувань російсько-терористичних військ, які ведуть бої в районі н.п. Авдіївка та аеропорту Донецька. Наразі поповнення складає близько 600 бойовиків – в основному з числа найманців з Росії, озброєних легкою стрілецькою зброєю. Йде процес формування підрозділів з прибулої живої сили», – йдеться у повідомленні.

Крім того, триває перекидання ворожої артилерії на північ Луганської області. «Зафіксоване прибуття в Кам'янобрідський район Луганська двох дивізіонів (24 гармати) ствольної артилерії. За попередніми даними, один з дивізіонів далі буде перекинутий в район н.п.Алчевск, другий – в район н.п.Станиця Луганська», – зазначив Тимчук.

Нагадаємо, протягом останньої доби російсько-терористичні війська здійснили близько 50 обстрілів позицій українських військових.