До Ясинуватої на критих вантажівках прибули понад сто російських найманців – Тимчук

9 Грудня 2015, 10:08

Бойовики й надалі перекидають техніку й укріплюють свої позиції на Донбасі. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

За його словами, тактичні групи бойовиків в районі Нової Мар'ївки, Первомайського та Красного Октября продовжують облаштовувати позиції уздовж річки Кальміус. Відзначається прибуття сил і засобів з р-на Тельманового.

«У район Ясинуватої перекинута тактична група бойовиків (110-120 осіб, за попередніми даними – російські найманці). Перекидання здійснювалася критими вантажівками. У складі групи також кілька (до 4-х) МТ-ЛБ, на причепі 120-мм міномети», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Бойовики «ДНР-ЛНР» саботують накази та розривають контракти зі ЗС РФ – розвідка

Крім цього, в район на схід Олександрівки підійшла зведена група терористів – 4 одиниці ББМ (БМП і МТ-ЛБ), 2 вантажівки (з ЗУ-23-2 і 82-мм автоматичним мінометом «Волошка»).

«Бойовики посилюють свої опорні пункти і блокпости уздовж Бахмутської траси. У район н.п.Жолобок, висоти 195.3 висунулися додаткові групи терористів. Всього – до посиленою роти, групи посилення по 15-20 осіб, кожна група при 1-2 одиницях бронетехніки (в основному БМП-1, БРМ-1К і МТ-ЛБ)», – зазначає Тимчук.

Як повідомлялося, бойовики почали формувати ударне угруповання біля Горлівки.