До Януковича завітали проросійські індіанці

VIP-хроніки
26 Червня 2013, 15:34

Бо хіба ж не весело? Тільки-но в бразильській пресі з'явилось фото індіанського вождя, як дві краплі схожого на нашого президента, як в гості до Віктора Федоровича вже напросилися аж два індіанських лідери.

 

 

Взагалі, історія дуже потішна. Привіз індіанських вождів, які ні слухом ні духом не чули про Україну, такий собі Майкл Зиновійович Моргуліс американський протестантський проповідник, журналіст і за сумісництвом друг всіх і вся. І Гілларі Клінтон, якій він, нібито допоміг подолати стрес, коли її Білл втрапив у сексуальний скандал, і Міхаіла Горбачова, для якого він молився в кабінеті Сталіна у Кремлі, і Сандея Аделаджі, колеги по цеху, і навіть батьки Лукашенка якого він вітав і благословляв від імені американських фанатів.

А коли згадати, що Майкл Моргуліс насправді людина-легенда, що втекла з Києва ще в далекі 70-ті і зробила карколомну кар'єру, зненацька увірувавши і охрестившись в одній з численних американських протестантських церков, то все стає на свої місця. Нині Майкл Моргуліс – не остання людина в світі. Він голова фонду “Духовна дипломатія” і цілком може собі дозволити возити індіанських вождів, куди йому заманеться. А от з якою метою? Цього зрозуміти так і не вдалося.

 

 

Офіційно вожді індіанських племен прибули з візитом до України, аби привернути увагу суспільства до питань свободи та демократії, зокрема в Україні і США, а також потоваришувати і встановити дружні стосунки з народом і з країною. Про це вожді розказали на прес-конференції. Будемо дружити племенами, так би мовити.

 

 

Вождів приїхало двоє. Гавайська принцеса, духовний лідер племені Гаваї Кауїлані Кахалекаї і вождь племені Лакота Джозеф Брінгс Пленті.

 

 

Вожді вже дещо подивилися в Україні і все побачене справило на них гарне враження. Та головний пункт програми – це зустріч з Віктором Федоровичем, українським вождем. Гавайська принцеса зізналась, що коли побачила зображення українського президента, то зрозуміла, що він їй нагадує голлівудську зірку. “Я хотіла б переконатись у цьому. Я обов'язково йому про це скажу і скажу обов'язково про те, щоб він продовжував тримати свою країну, аби вона була сильною у своїх традиціях та культурних цінностях”. Яку саме голлівудську зірку нагадує Віктор Федорович, принцеса так і не сказала.

 

 

Отакі от справи з вождями. А що на прес-конференції, при нагоді дуже рекламувалися кілька доволі сумнівних, нікому досі невідомих видань з яскраво вираженою проросійською орієнтацією, то закрадається підозра, що вождів привезли не для наведення дружніх мостів, а з якоюсь трохи іншою метою. І до того ж, можливо навіть не на американські християнські гроші, а скажімо на ті, що трохи пахнуть газом чи тундрою…

 

 

Читайте також Стильний чувачок з Банкової

90