До Авдіївки відновили газопостачання

20 Серпня 2018, 16:35

В Авдіївці у Донецькій області відновили подачу газу. Про це у понеділок, 20 серпня, у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

 

"Авдіївка отримала газ. Наразі тривають роботи з перевірки систем газопостачання та підключення абонентів у багатоповерхівках. На цих роботах задіяно 170 працівників Донецькоблгазу та 25 одиниць техніки", – повідомив він. 
 

За його словами, 21 серпня обіцяють розпочати роботи в одному-двох селищах Ясинуватського району. Фактично роботи з підключення розпочалися у суботу. За цей час газ отримав 21 абонент у приватному секторі Авдіївки та 30 – у селищі Нетайлове. 

 

Куць нагадав, що місто Авдіївка та сім селищ Ясинуватського району без газу з 7 червня 2017-го, коли внаслідок бойових дій було пошкоджено газогін "Макіївка-Авдіївка". Тепер місто та прилеглі селища отримуватимуть газ із новозбудованого газогону "Очеретине-Авдіївка".

 

Нагадаємо, 10 червня в Авдіївці відновлено водопостачання.

 

8 червня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій повідомило, що в місті Авдіївка та селах Орлівка і Ласточкине Ясинуватського району припинено подачу води через знеструмлення Донецької фільтрувальної станції.