До 30-річчя Незалежності вийде стрічка про туристичні ландшафти України в просторі і часі

Культура
16 Серпня 2021, 14:14

За словами авторів, фільм "Туристична Україна в просторі й часі" – це не просто реклама туристичних пам'яток України, це – справжня аудіовізуальна поема, яка здатна зачаровати глядача своєю красою. Метою творців стрічки було відобразити дивовижні метаморфози туристичних ландшафтів нашої країни у часі, – протягом дня та від сезону до сезону.

 

"Ми прагнемо показати всі цикли життя України як окремого організму, від великих сезонних змін до короткотермінових перетворень, що відбуваються протягом доби. Від сходу й до заходу, від пробудження країни навесні, а потім через буйство літа – до завмирання взимку", – розповідає Сергій Саломатін.

 

Читайте також: Культурно-історичний заповідник “Древній Звенигород”: княжа столиця “ожила” у VR

 

Поняття "туризм" і "туристичні локації" автори фільму трактують доволі широко. До кола їхньої уваги потрапляють не лише і не так історичні пам'ятники та ландшафтні "пам'ятки", але будь-які враження, які отримують на своєму шляху всі уважні мандрівники. "Фільм об'єднанує ідея гармонії, що панує в пейзажі – природньому, міському та водному", – пояснює режисер.

 

Композитор фільму став Олексій Микрюков aka King Imagine. Створений ним саундтрек у стилістичному діапазоні від джазу до Modern Creative напрочуд тонко гармонує із відеорядом "Туристичної України…". "Я вкладаю в цю музику своє бачення української природи, – говорить Олексій Микрюков. – Це музика та відеоряд для тих, хто перебуває "в моменті".