“ДНР” хоче заборонити участь ОБСЄ у розслідуванні катастрофи Боїнга-777

29 Липня 2014, 19:31

Керівники "ДНР" вважають, що ОБСЄ з самого початку не була нейтральною стороною і діяв в інтересах України.

"Якщо раніше це відбувалося приховано, то сьогоднішній перехід представників ОБСЄ на бік українських військових загонів Коломойського, розставив все на свої місця", – процитував співрозмовник заяву керівництва "ДНР".

Як вважає терористичне угрупування, представники ОБСЄ протягом усього останнього тижня під різними приводами відмовлялися виконувати свою місію на місці аварії, всіляко стримуючи активність військ "ДНР", і допомагали підготувати контрнаступ української армії.

"Українські війська, скориставшись вимушеною бездіяльністю армії "ДНР" в районі катастрофи літака, пов'язаних з узятими на себе зобов'язаннями щодо забезпечення безпеки проведення розслідування причин катастрофи малазійського літака 17 липня, оточили невелику угруповання армії "ДНР", за домовленістю з ОБСЄ охранявшую місце аварії. Зараз вони ведуть її планомірне знищення. Ще вчора так боялися за власну безпеку співробітники ОБСЄ, сьогодні відмовилися від охорони "ДНР" і перейшли на бік України.Фактично, вони добровільно стали живим щитом для майбутньої української армії. Все це виглядає як спільна спецоперація України та ОБСЄ", – вважають терористи.

У "ДНР" зараз обговорюється питання делегування прав розслідування катастрофи малазійського літака представникам Малайзії, Шанхайській організації співробітництва та іншим організаціям Азіатсько-Тихоокеанської зони, які, на думку терористів, не заангажовані.

"ДНР" готує докладний офіційну заяву з цього приводу.

Як повідомлялося, 28 липня Україна та Нідерланди підписали угоду про міжнародний захист розслідування рейсу МН17.

Робота місії на території України має завершитися із закінченням розслідування авіакатастрофи.

Пізніше зясувалося, що міжнародна місія з розслідування причин катастрофи Боїнга буде озброєна.