«Дніпропетровських терористів» судитимуть за старим КПК

Акценти
22 Листопада 2012, 08:32

«Злочини, у яких пред’явлено обвинувачення підсудним, вчинено до набирання чинності новим Кримінальним процесуальним кодексом України. Досудове слідство проводилось та справу направлено до суду для розгляду по суті за нормами діючого на той час Кримінально-процесуального кодексу, тому у повній відповідності до вимог перехідних положень нового Кримінального процесуального кодексу справа розглядатиметься за нормами Закону, що діяв раніше», – сказано у повідомленні.

Також державне обвинувачення наголосило, що в матеріалах кримінальної справи є переконливі докази вини усіх підсудних, що віддані до суду за обвинуваченням у тероризмі.

«Усі докази у справі зібрані без порушень вимог кримінально-процесуального законодавства та будуть досліджені судом під час судового слідства», – наголошують у прокуратурі.

Як повідомлялось, раніше прокуратура повідомила, що судовий розгляд кримінальної справи за обвинуваченням чотирьох осіб у скоєнні терактів в Дніпропетровську у квітні цього року відбудеться у відкритому режимі.

Нагадаємо, в четвер, 8 листопада,відбувся попередній розгляд вказаної кримінальної справи, на якому Індустріальним районним судом призначено дату її розгляду – 27 листопада 2012 року.

27 квітня у Дніпропетровську протягом 1,5 годин прогриміли чотири вибухи. Постраждали 30 людей, 26 з них були госпіталізовані.

31 травня – 1 червня правоохоронці затримали чотирьох підозрюваних в організації вибухів у Дніпропетровську.

Згодом стало відомо, що СБУ підозрює затриманих у скоєнні ще трьох терактів в 2011 році.

90