Дніпропетровські активісти просять ДАІ оштрафувати Вілкула

15 Липня 2013, 22:58

Активісти розповіли, що у рамках рок-фестивалю Best City, на який з’їхалися байкери з усіх куточків України та з-за кордону,  від центру Дніпропетровська до місця проведення фестивалю колона мотоциклістів на чолі з віце-прем’єра-міністром України проїхала близько 20 кілометрів.

«Увесь цей час Олександр Вілкул їхав без мотошолому на мотоциклі «Harley Davidson», а інспектори ДАІ, що супроводжують колону, не реагували на це»,  – заявили активістів, долучивши до заявки  фото прем’єра  на чолі мотоколони.

«Він їхав без шолома і за ним чимало байкерів теж їхало без шоломів. Штраф справді смішний, але це справа принципу», – сказав керівник організації В’ячеслав Поїздник.

У той же час лідер німецького рок-гурту Scorpions, який був запрошеним хедлайнером фестивалю, здивувався облаштуванням парковки Best City на проїздній смузі траси Донецьк-Дніпропетровськ.  «Ми дуже багато їздимо по світу, бачимо різні культури. От сьогодні, наприклад, ми були дуже здивовані вашою парковкою», – сказав Клаус Майне перед виступом.

Як відзначають «Донецьк. Коментарі», як парковку для гостей фестивалю   виділили смугу проїжджої частини траси Донецьк-Дніпропетровськ вздовж концертних майданчиків парку Новоселиця. Через те, що для проїзду по жвавій трасі залишилася тільки одна смуга, машини в години пік стояли по кілька годин в заторі біля Новоселиці.

 Як відомо, 12 червня у Дніпропетровську стартував триденний рок-фестиваль Best City, на якому колона байкерів на чолі з Олександром Вілкулом встановила рекорд. Як повідомили у  Дніпропетровській облдержадміністрації, «більше тисячі байкерів з 6 країн встановили новий рекорд України за кількістю мотоциклістів, що беруть участь в одній колоні».

За рух на мотоциклі без шолому в Україні передбачена адміністративна відповідальність  – штраф від 51 до 85 гривень

читати ще

показати ще
96