Дніпропетровець оскаржує рішення донецького суду щодо Бандери

30 Квітня 2010, 11:34
Координатор дніпропетровської громадської організації «ГРАД» Василь Сухов подав апеляційну скаргу на рішення Донецького окружного адміністративного суду щодо зняття звання Героя України зі Степана Бандери. Про це повідомили в громадській організації «ГРАД».

Як передає кореспондент Радіо Свобода, Віктор Сухов вважає рішення Донецького окружного адміністративного суду ухваленим із порушенням процесуального права.

Як сказано в апеляційній скарзі Віктора Сухова, розгляд цієї справи мав би відбуватися не в Донецьку, а в Києві, адже, за українським законодавством, вирішення адміністративних справ адміністративним судом відбувається за місцем перебування відповідача.

За словами Сухова, місцем розташування резиденції глави держави – Президента України – є Київ, отже розгляд справи мав би відбуватись у столиці.

До того ж позивач сумнівається у тому, чи може взагалі Віктор Ющенко бути відповідачем у цій справі, адже після офіційного оголошення результатів президентських виборів він юридично «втратив адміністративну процесуальну правоздатність як суб’єкт владних повноважень».

Ще один аргумент позивача – указ Президента Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері не порушує прав третіх осіб, отож донецький суд мав би відмовити громадянинові Володимирові Оленцевичу, який взявся оскаржувати указ Президента