“Дніпро” зазнав першої поразки в груповому етапі Ліги Європи

8 Листопада 2012, 23:28

«Наполі» з перших хвилин пішов в атаку і зумів швидко відкрити рахунок. На сьомій хвилині Едісона Кавані вивели на побачення з воротарем, і він використав свій шанс. Після цього італійці мали ще кілька моментів.

На 33-й хвилині   «Дніпро»  зумів відігратися. Після подачі кутового нігерієць Майкл Одібе з центру штрафного головою скинув м'яч на дальню штангу, де вчасно опинився Артем Федецький і відправив його у ворота.

Другий  тайм почався з гола дніпропетровців. Олександр Алієв в контратаці віддав пас Роману Зозулі, який з лінії штрафного точно пробив у дальній кут воріт.

Тоді «Наполі» кинув усі сили на те, щоб змінити ситуацію на табло: на  77-й хвилині  Кавані забив черговий м’яч  зі штрафного, на 88-й хвилині той же Кавані оформив хет-трик після прострілу Марека Хамшика. А вже в доданий час він  скористався невдалими діями захисника «Дніпра» і   ударом з лінії штрафного забив останній гол.

Наразі, "Дніпро" залишається одноосібним лідером квартету F Ліги Європи.

В іншій зустрічі цієї групи шведський АІК вдома переміг голландський ПСВ "Ейндховен" – 1:0.

Турнірне становище: "Дніпро" – 9 очок, "Наполі" – 6, АІК – 4, ПСВ "Ейндховен" – 4.

У наступному турі Ліги Європи УЄФА 22 листопада "Дніпро" гратиме у гостях з ПСВ "Ейндховен".

Нагадаємо, у матчі 2-го туру Ліги Європи  4 жовтня в групі F дніпропетровський "Дніпро" переміг у Стокгольмі на стадіоні "Росунда" шведський АІК – 3:2.