“Дніпро” та “Металіст” вийшли в груповий етап Ліги Європи

30 Серпня 2012, 23:22

Перша гра «Металіста» та «Динамо» закінчилась з рахунком 2:0. В матчі-відповіді на 29-й хвилині Бланко забив перший гол у ворота «Динамо».

На 52-й хвилині м’яч у відповідь забив Куртян. Однак вже на 61-й хвилині Крістальдо, забивши гол, забезпечив вихід Металіста до групового раунду ліги Європи.

Раніше дніпропетровський футбольний клуб "Дніпро" вийшов у груповий етап Ліги Європи після матчу раунду плей-офф з чеським клубом "Слован" – у матчі-відповіді клуб обіграв на своєму полі "Слован" з рахунком 4:2.

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Алієв ударом з пенальті, який заробив Євген Коноплянка. У середині тайму "Слован" залишився в меншості після видалення Нежмара.

На 59-й хвилині Алієв зробив дубль, ще раз реалізувавши пенальті.

Вже через дві хвилини чехи відіграли один м'яч після точного удару Брезнаніка.

На 72-й хвилині Брезнанік асистував Келічу, і той точно пробив головою.

Через три хвилини Євген Коноплянка технічно переграв  воротаря "Слована".

На 86-й хвилині  Калинич поставив крапку в цій зустрічі.

Як відомо, перший матч раунду плей-офф Ліги Європи  тиждень тому завершився в Лібереці з рахунком 2:2, то далі пройшов "Дніпро".

Дніпропетровці пробилися в груповий етап Ліги Європи (Кубка УЄФА) вперше з сезону 2005-2006 років. За період існування турніру у форматі Ліги Європи "Дніпро" двічі вилітав на останній стадії кваліфікації.

Також 29 серпня київський футбольний клуб "Динамо" вийшов до групового турніру Ліги чемпіонів, перемігши німецьку "Борусію" з Менхенгладбаха із загальним рахунком 4:3.