“Дніпро” і “Металіст” вилетіли з Ліги Європи

21 Лютого 2013, 22:20

Після програшу в першому виїзному матчі з рахунком 0:2 "Дніпро" зіграв із швейцарським "Базелем" на своєму полі внічию 1:1.

Вже на шостій хвилині матчу гості могли вбити інтригу, але Салах, вискочивши один на один, пробив повз ворота.

Надалі дніпряни увесь час "висіли" на воротах суперника, але ніяк не могли переграти оборону і воротаря Яна Соммера.

На 63-й хвилині господарям поля стало зовсім важко, коли хорватський нападник Нікола Калініч, що вийшов на заміну, відмахнувся ліктем від суперника і отримав пряму червону картку.

На 75-й хвилині після удару Романа Зозулі м'яч влучив у руку Фабіану Фраю, який також був вилучений з поля. А у ворота "Базеля" був призначений пенальті, який упевнено реалізував Євген Селезньов. Буквально відразу ж "Дніпро" міг забити ще раз, але на цей раз Селезньов зіграв невдало.

А на 80-й хвилині півзахисник швейцарського клубу Валентин Штокер прорвався до штрафної "Дніпра" по лівому флангу, спробував на вході в штрафну обіграти Зозулю, наткнувся на його, і арбітр побачив у цьому епізоді порушення правил. Фабіан Шер з "точки" був точний.

"Металіст" же після нульової нічиєї в гостях програв англійському "Ньюкаслу" у Харкові з рахунком 0:1.  У першому таймі на полі йшла рівна гра. Моменти для взяття воріт були в обох команд.

Після перерви гра продовжилася в тому ж руслі. На 62-й хвилині центральний захисник "Металіста" Папа Гуйє допустив помилку в штрафній своєї команди, в результаті чого Мусса Сіссоко прорвався до воріт і був збитий воротарем харків'ян Олександром Горяїновим. Семмі Амеобі чітко реалізував пенальті.

"Металіст" намагався виправити становище. Вілліан Гомес незабаром не використав вихід один на один. Потім вже Крістальдо не зміг переграти голкіпера "Ньюкасла" Тіма Крула, який після цього ще й відбив потужний удар у виконанні Клейтона Шав'єра.