Дмітрій Мєдвєдєв став членом “Єдіной Росії”

22 Травня 2012, 16:40

Мєдвєдєв зазначив, що ця подія "вельми відповідальна в його житті". "Я, перш ніж звернувся з такою заявою в партію" Єдіная Росія ", думав про те, яким чином нам розвивати партію. ​​Я давно є прихильником партії і намагався всіляко їй допомагати, в той же час і партія допомагала мені на різних постах. Тому доля партії для мене, звичайно, питання зовсім не стороннє", – сказав Мєдвєдєв.

На думку прем'єр-міністра, для того щоб успішно керувати якимось процесом, зокрема політичною структурою, "потрібно бути всередині цієї політичної структури". "Навіть в той період, коли багато опозиційних сил активно критикували "Єдіную Росію", я для себе прийняв таке рішення, що якщо я спираюся на "Єдіную Росію", і вона допомагає мені, і в той же час я поділяю основні положення програми "Єдіной Росії", я повинен бути всередині цієї політичної організації – найбільшої зараз і найвпливовішою політичної сили нашої країни", – повідомив він.

Нагадаємо, 8 травня президент Росії Владімір Путін призначив Дмітрія Мєдвєдєва прем'єр-міністром країни.

Як повідомлялось, у квітні колишній заступник керівника ЦВК партії "Єдіная Росія" Алексей Чадаєв заявив у своєму мікроблозі в Twitter, що виходить з партії. Водночас, він образливо висловився про на той період чинного президента РФ Дмітрія Мєдвєдєва, сумніваючись в його ділових якостях та розумових здібностях.