Для кримських резиденцій Януковича купили телестанції за 1,5 млн грн

Акценти
14 Листопада 2012, 10:39

До складу кожної з станцій входить антенний пост із необхідним комплектом супутникових і ефірних антен, включаючи антенні LNB-конвертери, кабелі та інженерне устаткування. Придбані станції мають забезпечувати прийому аналогових і цифрових ТВ каналів, та передачу ТВ сигналу через ВОЛЗ у віддалені будівлі.

В конкурсній документації опубліковано перелік 47 телеканалів, які мають транслюватись за допомогою придбаних станцій. До цього переліку включено телеканал ТВі, трансляцію якого перед парламентськими виборами було обмежено в багатьох регіонах України.

Разом з тим Головне управління санаторно-курортних закладів в АР Крим ДУСі 25 жовтня відмінило свій тендер на монтаж телестанцій в смт.Форос, смт.Масандра і «Діброва-2» (територія Кримського природного заповідника) через відсутність конкурсних пропозицій.

Нагадаємо, Головне управління санаторно-курортних закладів в АР Крим ДУСі після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах в 2010 році провело низку тендерів на реконструкцію державних резиденцій в Криму на загальну суму 380,97 млн грн.

Окрім цього управління придбало спортивний інвентар, меблі, столовий посуд, текстильні вироби та освітлювальне устаткування на 10,97 млн грн., автомобіль швидкої допомоги Mercedes-Benz Sprinter за 1,94 млн грн.

Як писав Тиждень.ua у серпні, на реконструкцію і підтримання діяльності державних резиденцій президента Віктора Януковича з початку 2012 року було виділено понад 150 млн гривень.

90