Діти війни та афганці Харкова призупинили акцію протесту. Хочуть вірити Добкіну

11 Лютого 2011, 16:49

У заході взяли участь представники громадських організацій чорнобильців, ветеранів, інвалідів і «дітей війни».

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін повідомив, що ініціюватиме прийняття звернення від Харківської облради до народних депутатів України із закликом не голосувати за законопроект “Про гарантії держави щодо виконання рішень суду”.

«Я беру на себе відповідальність в своєму виступі на активі області окремо озвучити проблеми чорнобильців та інших соціально-незахищених громадян. Я звернуся до президента України, щоб він дав доручення віце-прем’єр-міністру Сергію Тігіпку зустрітися з робочою групою чорнобильців», зазначив губернатор.

Також Добкін повідомив, що ще 1 лютого він надіслав листа на ім’я голови Верховної Ради України Володимира Литвина з проханням врахувати пропозиції громадських організацій Харківщини при розгляді законопроекту.

Окрім цього, Добкін узяв на себе зобов’язання організувати зустрічі робочої групи громадських організацій Харкова з керівництвом країни. Він зазначив, що 28 лютого у Харкові планується зустріч з першим заступником глави Адміністрації президента, представником президента у Кабміні Іриною Акімовою.

Нагадаємо, 24 січня у Харкові на площі Свободи почалася безстрокова акція протесту представників громадських організацій проти скорочення пільг незахищеним верствам населення: чорнобильцям, афганцям, ветеранам праці, дітям війни тощо.